Mieszkanie na Bemowie

Na północny zachód od centrum Warszawy powstaje nowoczesna i elegancka inwestycja przy ul. Dywizjonu 303. Zlokalizowana w atrakcyjnej części Bemowa przy ulicy Dywizjonu 303 nr 145 jest wymarzonym miejscem dla wszystkich poszukujących spokojnego domu i jednocześnie pragnących w pełni korzystać z atrakcji życia w wielkim mieście. Różnorodny metraż mieszkań dostępnych w atrakcyjnej cenie sprawia, że jest to doskonała inwestycja tak dla zaganianych rodzin z dziećmi, jak również zapracowanych singli.  

Niezwykle łatwy dostęp zarówno do arterii komunikacyjnych (również obwodnicy Warszawy) łączących Bemowo z Centrum i innymi dzielnicami Warszawy oraz dogodny dojazd do pobliskich terenów zielonych (Park Bemowo, Kampinos) gwarantują wygodę przemieszczania się i jednocześnie lepsze możliwości gospodarowania własnym czasem. Na wyciągnięcie ręki znajdują się również centra handlowe, kina, szkoły i obiekty sportowe, które zdecydowanie ułatwiają codzienne życie w biegu. Niewątpliwym atutem inwestycji jest bliskość komunikacji miejskiej (50 metrów od przystanku tramwajowego) oraz perspektywa sąsiedztwa II linii metra.

 

Wyjątkowa architektura

Projektowany obiekt posiada architektonicznie intrygującą bryłę. Krótszym bokiem skierowany w stronę ul. Dywizjonu 303 ma charakterystyczną elewację frontową nawiązującą skalą do już istniejących budynków mieszkalnych wielorodzinnych sytuowanych przy ul. Dywizjonu 303, dzięki czemu doskonale komponuje się z tutejszym otoczeniem.DNA nowego etapu budowy mieszkań na os Róż w Piasecznie

Elewacja zachodnia jest dłuższa i została podzielona na 4 części zróżnicowane wysokościowo, co pozwoliło na uzyskanie efektu kaskady i sprawiło, że każda część budynku nabrała wyjątkowo kameralnego charakteru.

Od strony wschodniej budynek tworzy sekwencję dwóch zielonych dziedzińców z bocznymi ramionami o wysokości 2 i 3 kondygnacji, dzięki czemu całość tworzy bardzo pozytywne wrażenie uporządkowania i harmonii.

Przyszłym lokatorom z przyjemnością oddamy w użytkowanie 54 mieszkania o metrażach od 41,48 do 89,71 mkw. i rozkładach od dwóch do czterech pokoi. Wszystkie mieszkania zostaną wyposażone w balkony lub tarasy, a mieszkania na parterze będą posiadać wydzielone ogródki wraz z systemami do nawadniania.

Na parterze oprócz lokali mieszkalnych z ogródkami znajdą się halle wejściowe, miejsca parkingowe w garażach dwu- i trójstanowiskowych oraz śmietnik.

Dla wygody przyszłych mieszkańców przygotowujemy na kondygnacji podziemnej, oprócz miejsc parkingowych i pomieszczeń technicznych, komórki lokatorskie i pomieszczenia na rowery oraz miejsca parkingowe dla rowerów.

logo deweloper Prestige
Treści opublikowane na stronach niniejszego serwisu mają wyłącznie cel informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego.
Autorzy dokładają starań aby treści przedstawione w niniejszym serwisie były aktualne i rzetelne, ale nie ponoszą odpowiedzialności za skutki działań, podejmowanych w oparciu o te informacje.
Niniejszy serwis - jego wizerunek graficzny oraz zawartość stanowią własność Prestige. Kopiowanie serwisu w całości lub w części wymaga uprzedniej pisemnej zgody.